GTOS Terapi ile %90 Başarı


Ücretsiz Ön Görüşme
Gaziemir, İzmir
Randevu Al

TRTHaber GTOS İzle

TRT1 GTOS İzle

Çalışma saatlerimiz hafta içi her gün, 09:30-20:30 arasıdır. Çalışma Saatlerimiz dışında bize whatsapp üzerinden ulaşıp, sorularınızı iletebilirsiniz.

Whatsapp: 0551 956 2709

Değerlendirme seansı nedir?
Değerlendirme seansı, adından da anlaşılacağı üzere fizyoterapistin danışanın rahatsızlığına yönelik yaptığı değerlendirmeleri içeren seanstır. Danışan, rahatsızlıklarını ve problemlerini sözel olarak anlatabileceği gibi medikal tanısını içeren raporlarını (mr, radyografi gibi) fizyoterapist ile paylaşabilir. Yapılan kontroller ve fiziksel testlerin ardından problemin sebebi anlaşılmaya çalışılır ve buna yönelik çözümler üretilir. Bu seans ortalama 20-25 dakika sürmektedir. interfiz Sağlıklı Yaşam Merkezinde Değerlendirme seansı ücretsizdir.

Seans ücretleri nedir?
Seans ücret bilgisi için arayınız. 0232 332 1100

Yeriniz tam olarak nerede?
Adresimiz:  Gazi Mah. Alb. İbr. Karaoğlanoğlu Cad. No: 17A Gaziemir/İzmir. Ek olarak bu sayfanın en altında yer altında yer alan haritaya tıklayarak google haritalar konumumuza erişebilirsiniz.

Sigorta seans ücretlerini karşılıyor mu?
Sosyal sigortanız seans ücretlerini maalesef karşılamaz. Hizmetimiz tamamen özeldir. Diğer yandan bazı özel sigorta şirketleri faturanızı iletmeniz halinde seans ücretini size iade etmektedir. Eğer özel bir sigortanız var ise sigorta firmanız ile görüşüp detayları öğrenebilirsiniz.

Seanslar ne kadar sürüyor? Kaç seans almam gerekir?
Bir seansın ortalama süresi 45-50 dakikadır. Kaç seans almanız gerektiği ise ancak değerlendirme sonrası belirlenebilir.


fizyoterapist talha toklu width=

GTOS Terapi ile Ağrılara Veda Edin
GTOS Terapi ile başta bel ve boyun fıtığı olmak üzere tüm kas iskelet rahatsızlıklarında %90 başarı sağlamaktayız

GTOS Terapi İle Ağrılara Veda Edin

İğnesiz, ilaçsız, yan etkisiz! Tek seans kadar hızlı çözümler GTOS’la mümkün.

Başlıca Uygulama Alanları

  • Bel Fıtığı
  • Boyun Fıtığı
  • Spazm
  • Kulunç Ağrısı
  • Sırt Ağrısı
  • Bacak Ağrıları
  • Tendon Yaralanmaları
  • Omuz Ağrısı
  • Kas Ağrıları
Unutmayın!

Kalıcı iyileşme için doğru planlanmış egzersiz süreci çok önemlidir.


interfiz Sağlıklı Yaşam Merkezi

Hemen bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilir ve ücretsiz değerlendirme seansı için randevu oluşturabilirsiniz.

Pazartesi-Cuma; 09:30-20:30
0232 332 1100
Gaziemir, İzmir

Randevu Al

Fizyoterapist Ekibimiz

fizyoterapist talha toklu width=

Fizyoterapist Talha Toklu

Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Fakültesi mezunudur. Lisans ve lisans sonrası kendisini özellikle manuel terapi ve egzersiz alanlarında geliştirmiştir. Lisans eğitimi sırasında Almanya’da manuel terapi alanında staj yapma ve eğitim alma fırsatı oldu. Ayrıca bireysel antrenörlük sertifikalarına da sahiptir.

Manuel terapi diğer tedavi tekniklerinden farklı olarak ağrının ve diğer şikayetlerin gerçek kaynağını, detaylı değerlendirme ve analiz yöntemleriyle bulmamızı ve buna çözümler sunmamızı sağlar.

Sahip Olduğu Sertifikalar


Danışanlarımız

blank
Uzun zamandır geçmeyen bel ağrısı şikayetiyle bize başvuran danışanımız Akın Bey ile seanslarımızı tamamladık ağrılarımız büyük ölçüde azaldı. Ev programı çıkarıldı en az 3 ay egzersizlere devam ederek kazanımlarımızı kalıcı hale getiriyoruz. Kendisine sağlıklı ve ağrısız bir yaşam diliyoruz 🙂 Ağrısız Bir Yaşam Mümkün

 

 

 

Merkezimiz Hakkında

interfiz Sağlıklı Yaşam Merkezi 250 m2 alanda fizyoterapi, manuel terapi, reformer pilates, klinik pilates hizmetleri vermektedir. İlerleyen dönemlerde diyetisyen ve pskilog desteği seanslarının açılması da planlanmaktadır.

 

interfiz Sağlıklı Yaşam Merkezi

Hemen bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilir ve ücretsiz değerlendirme seansı için randevu oluşturabilirsiniz.

Pazartesi-Cuma; 09:30-20:30
0232 332 1100
Gaziemir, İzmir

Randevu Al

 

Adres – Lokasyon

 Gazi Mah. Alb. İbr. Karaoğlanoğlu Cad. No: 17A Gaziemir/İzmir